Ako na pitný režim počas suchého februára 2023

Ako na pitný režim počas suchého februára 2023

.
Vitaj vo waterdrop®…Novak Djokovič. Načítanie Ako na pitný režim počas suchého februára 2023 2 minút Ďalší Kráľ večierkov


Daj si mesiac prestávku od alkoholických nápojov a zlepšiť svoj štandardný pitný režim. Nevieš ako na to?

Začni vodou! Voda je pre naše telo kľúčová nielen pre to, že je jeho väčšinovou súčasťou. Ovplyvňuje jeho správne fungovanie... či už mysle, mozgu alebo orgánov. Výrazný vplyv má aj na našu pokožku.

Pokiaľ ti samotná voda nie je príliš pochuti, alebo si ju z času na čas chceš spestriť, waterdrop® má pre teba širokú ponuku osviežujúcich príchutí, ktoré ťa povzbudia kedykoľvek a kdekoľvek.


Microdrinky
Nielen kedykoľvek a kdekoľvek, ale aj ktokoľvek. Deti, tehotné aj dojčiace ženy ... vychutná si ich každý. Neobvyklé a lahodné kombinácie, ktoré obohatia pitný režim a tvoje chuťové poháriky ti poďakujú.

 

 

Microtea
Zima ťa nerozhodí! Tvoj obľúbený čaj po ruke, hotový behom chvíľky a bez čajových vrecúšok. Zahreješ sa a nemusíš riešiť a zdržovať sa vyhadzovaním vrecúšok. Pitie čaju nebolo nikdy jednoduchšie.


Microenergy
Potrebuješ dodať energiu? Rad Microenergy je pre to správnou voľbou. Skvelá chuť, dodá energiu vďaka prírodnému kofeínu, a navyše je úplne bez cukru. Vyraz na túru, do fitka, alebo kamkoľvek, kde budeš potrebovať príval energie.

 

 

Microlyte
Jednoduchá regenerácia aj hydratácia! Si po náročnom výkone? Doplň minerály, vitamíny, elektrolyty a napomôž svojmu telu k ľahšej regenerácii.


Všetky nápoje si môžeš oživiť ovocím, bylinkami, alebo si dať vodu s citrónom. Voľba je len na tebe.

Sleduj náš blog s receptami mocktailov, ktoré si môžeš pripraviť a zdieľať napríklad na oslavách.

Malý tip: nezabúdaj mať vždy pri sebe svoju udržateľnú fľašu, ktorá ti s dodržiavaním pitného režimu bude pomáhať.