Cheers to 5 Years

Je to neuveriteľné, ale revolučný Mikrodrink už má 5 rokov. Nie to síce tak dlhá doba, ale podarilo sa nám pre vás vmyslieť toho viac ako sme snívali.

Našej malej kocke z čistého extraktu ovocia a bylín sa teší veľkému úspechu už čoskoro 12 krajín sveta. Za ten čas sa piť viac vody s Mikrodrinkom naučilo viac ako 1 000 000 z vás a jeho popularita každým dňom rastie. A už dávno to nie je len Mikrodrink, to čo waterdrop predsatvuje, ale aj Mikrotea, výnimočné designy našich udržateľných fliaš, štýlové doplnky a úspešní zvierací kamaráti pre našich najmenších.

Teraz je ten správny čas toto všetko osláviť. Priprav sa na dokonalú 2 týždňovú jazdu plnú prekvapení a darčekov. Osláv s nami naše 5. narodeniny, tak ako nikdy predtým. Môžeš sa tešiť na absolútne novinky, ale aj designové limitované edície, obľúbené darčeky k nákupu a dopravu zdarma. Neuveríš, ale oslavovať sa bude prvýkrát aj s až 50 % zľavami na štýlové doplnky. A okrem množstva noviniek a výhodných ponúk máme pre teba aj promo kód so zľavou 15 % na nákup.

A máme pripravenú ešte jednu vec, ktorá tu ešte nebola. Súťaž o dokonalé elektrické auto Tesla! Vyskúšaj svoje šťastie a vychutnaj si svoj obľúbený Mikrodrink v úplne novučičkom aute s minimálnou uhlíkovou stopou. O podmienkach súťaže sa dozvieš na našich sociálnych sieťach.

Našu narodeninovú párty začíname úplne novou chuťou Mikrotea. Známy v každom kúte sveta, obľúbený ROYAL ROOIBOS si teraz môžeš vychutnať za pár sekúnd. Rafinované chute rooibos a honeybush obohatené sladkým nádychom karamelu dostane každého správneho milovníka čajov. Vychutnaj si pravú chuť nového Mikrotea v dokonalom termohrnčeku v rovnakom designe. Už žiadna správna párty počas zimy sa nezaobíde bez dokonalej chuti Mikrotea ROYAL ROOIBOS.

Priprav sa na párty roka!

Zanechaj svoj komentár

Všetky komentáre sú pred zverejnením schvaľované