Do každej kabelky

Do každej kabelky

.
Drop by drop Načítanie Do každej kabelky 1 minúta Ďalší Waterdrop pre najmenších
Nenechaj si ujsť náš malý zázrak. Predstavujeme ti ďalšieho člena našej waterdrop® rodiny, novú Edition sklenenú fľašu, so šikovným 400 ml objemom. Tak ako ostatné naše fľaše aj nová najmenšia Edition je vyrobená z udržateľného vysokokvalitného borosilikátového skla, ktoré je bez zápachu a bez chuti.

V horúcich dňoch oceníš aj praktický neoprénový obal, ktorý vďaka malému otvoru v spodnej časti umožňuje jednoduchšie umiestniť fľašu do ochranného obalu. Nezabudli sme ani na jedinečný dizajn, ktorý je tento krát inšpirovaný ovocím a rôznymi letnými farbami. Aj čistenie fľaše je vďaka väčšiemu hrdlu super rýchle. Šikovná veľkosť novej malej Edition fľaše je stvorená na každú kabelku. Svoj pitný režim môžeš tak mať kedykoľvek a kdekoľvek so sebou.

A keďže waterdrop® má rád veci v súlade, pre malú Editon fľašu máme aj vynovenú veľkú Edition fľašu 1 L, ktorá je vďaka svojmu veľkému objemu pripravená na dlhé cesty za prácou alebo dobrodružstvom. Veľká sklenená fľaša Edition je rovnako z kvalitného materiálu a dokonalého ovocného dizajnu ako jej menšia verzia Edition 400 ml. Stačí si vybrať😊

Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk.