Dopraj si to najlepšie aj počas suchého februára

Aby to nebolo také náročné, waterdrop® má pre teba pár skvelých a jednoduchých receptov, ktorými môžeš potešiť nielen seba, ale aj svojich priateľov. Stačí si vybrať obľúbenú chuť.

Potrebuješ energiu na náročný týždeň? NaBOOSTuj sa dokonalou chuťou mocktailu.

❤️ Budeš potrebovať:
· 1 x waterdrop® BOOST
· ½ zrelej broskyne
· hrsť čučoriedok
· pár lístkov mäty
· šťavu z 1 limetky

Rozpusti svoj BOOST v 300 ml vody a nechaj odstáť. Rozmixuj ošúpanú zrelú broskyňu s limetkovou šťavou. Zmiešaj pár čučoriedok s lístkami mäty a pridaj k broskyňovému pyré. Navrch daj ľad a rozpustený BOOST. Ozdob niekoľkými lístkami mäty.

Chystáš sa na párty a chceš pretancovať celú noc, tak NERO je tá správna voľba:

❤️ Priprav si:
· 1 x waterdrop® NERO
· 1 x zrelé kivi
· šťavu z 1 limetky
· hrsť černíc

Rozpusti NERO v 250 ml perlivej vody a nechaj chvíľu odstáť. Dužinu kivi rozmixuj v pohári. Doplň ľad a potom pridaj šťavu z jednej limetky, následne rozpustené NERO. Ozdob černicami a plátkom limetky. Párty sa môže začať.

Po náročnom víkende alebo celom týždni sa môžeš zoZENovať lahodným mocktailom.

❤️ Budeš potrebovať:
· 1 kocku ZEN
· 3 - 4 čerstvé plody Physalis
· 2 cl limetkovej šťavy
· 7 - 8 lístkov mäty
· Kocky ľadu

Postup je jednoduchý. Rozpusti svoj ZEN v 400 ml neperlivej vody a nechaj odstáť. Zmiešaj physalis, mätu a limetkovú šťavu v pohári koktailového šejkra. Pridaj ZEN, kocky ľadu a pretrepávaj 30 sekúnd. Nalej mocktail do pohára a pridaj viac ľadu. Pre lepší ZEN ozdob mätou a physalis.

V strede našej februárovej výzvy nás čaká Valentín, nezabudni potešiť seba a svoju lásku výborným mocktailom LOVE, k tomu jeden romantický film a Valentín bude dokonalý.

❤️ Priprav si:
· 1 Mikrodrink LOVE
· Pomarančovú šťavú z 1/2 pomaranča a šťavu z 1 limetky
· 10 g zrniek granátového jablka
· 7 - 8 lístkov mäty

1 waterdrop® LOVE rozpusti v 100 ml vody. Po úplnom rozpustení pridaj lístky mäty, zrnká granátového jablka, šťavu z polovice pomaranča a limetkovú šťavu. Zamiešaj. Vezmi pohár waterdrop®, pridaj trochu ľadu a 300 ml vody, potom prelej zmes cez sitko. Dobre premiešaj, ozdob lístkami mäty, zrnkami granátového jablka, lupienkami ruží alebo plátkom limetky. A romantický večer sa môže začať. Vyskúšaj, bude to zábava s dokonalou príchuťou:-)

Zanechaj svoj komentár

Všetky komentáre sú pred zverejnením schvaľované