Abstraktný oceán farieb a línií

Abstraktný oceán farieb a línií

MELE DE LA YGLESIA

Umelkyňa, dizajnérka a ilustrátorka narodená v roku 1986 v Cádize, krásnom a slnečnom meste na juhu Španielska, vytvorila návrh našej novej limitovanej edície. Línie, pnúce sa po sklenenej fľaši, nádherne vyniknú. Odlesky vody vo fľaši s motívom pôsobiacim ako podmorský svet bez konca.

Chceš mať svoj malý morský svet stále pri sebe? Pohľad na jemný dizajn ťa upokojí a  vodné vlnky ukolíšu tvoju myseľ.

Chceš poznať výtvarníčku Mele bližšie?

„Ak si pamätám dobre, vždy ma obklopovali maľovanky, perá, akvarely, papiere a všetko, čo malo čo dočinenia s kreativitou a nenechávalo moju fantáziu lietať vo výšinách.“

V 17 rokoch sa presťahovala do Madridu, kde študovala svoj sen – výtvarné umenie, na Universidad Complutense de Madrid.

 Počas akademického roka 2008/09 som žila, študovala, učila sa a užívala si v malom, ale krásnom meste uprostred Nemecka v Hildesheimu, kde som sa špecializovala na grafický dizajn HAWK / Hochschule pro Angewandte Wissenchaft und Kunst.

 Po rokoch v Madride som sa rozhodla zmeniť scénu a tak som skončila v Berlíne, v tomto úžasnom meste, kde žijem a pracujem. V meste plnom nových dobrodružstiev a budúcnosti plnej nečakaných prekvapení.

"Moje kresby, ktoré sa pohybujú po povrchu, tvoria línie, ktoré sa pretínajú, vytvárajú organické formy bez začiatku a bez konca, sú to prvky, ktoré pochádzajú z prírody."

 Abstraktné myšlienky, ktoré miesia krivky a priamky, rovnováhu a asymetriu, prázdny priestor a temnú mrákavu.

 Výkresy sa pohybujú od nepoškvrnenej bielej po oceány pohybujúcich sa intenzívnych farieb.

 „Kresby sú plávajúce prvky v surrealistickej krajine, sú to tvary, ktoré sa vytvárajú, keď nechám ruku a srdce pracovať v súzvuku."