Párty drink do vrecka

Párty drink do vrecka

Energetické nápoje plné cukru? Máme pre teba alternatívu. Nová kapsula NERO je plná povzbudzujúcich látok, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode. Navyše úplne bez cukru a chemických látok. Povzbudzujúci a napriek tomu zdravý nápoj, môžeš mať stále pri sebe.

Zloženie nových kapsúl NERO tí dodá energiu do nového dňa alebo na dlhý večierok. Malá kocka Waterdrop váži len pár gramov, takže sa ti vojde do čo i len najmenšej kabelky a môžeš mať povzbudzujúci drink kedykoľvek poruke.

Rozpustením vo vode získaš cca 600 ml nápoja bez cukru a zbytočnej chémie. Navyše nezaťažíš planétu plastovými fľašami alebo plechovkami. K unikátnym čiernym kapsulám NERO s prírodným kofeínom a aktívnym uhlím, je ponúkaná tiež dizajnová nerezová fľaša s dvojitou stenou, ktorá udrží nápoj v požadovanej teplote dlhú dobu. Novú limitovanú edíciu NERO potom dopĺňajú nerezové slamky alebo praktické puzdro do vrecka.

 

 Malú kapsulu stačí rozpustiť vo vode a party môže začať!

Prírodný kofeín a extrakt z guarany zaženú únavu. Guarana predstavuje prírodný zdroj energie na niekoľko hodín bez vedľajších účinkov. Práve preto je súčasťou snáď všetkých povzbudzujúcich energy drinkov. Rozjasní myseľ, zlepší koncentráciu a povzbudí celý organizmus. Je to skvelý spoločník, ak vás čaká dlhý deň, skúška alebo náročné rokovania.

 Kolový orech je ďalšou povzbudzujúcou látkou, vďaka ktorej zostanete dlho hore a plní energie. Kolový orech je tradične používaný kvôli svojim povzbudzujúcim účinkom. Najmä obsiahnutý kofeín je známy svojou schopnosťou podporovať sústredenie, vytrvalosť, pozornosť a koncentráciu. Tradične býva vyhľadávaným prostriedkom na zahnanie únavy a hladu.

 Aktívne uhlie má vysokú absorpčnú schopnosť a viaže na svoj povrch plyny a toxické látky zo zažívacieho traktu. Tým pôsobí priaznivo pri očiste organizmu.