Športová jar

Športová jar

.

Jar sa nám blíži neuveriteľnou rýchlosťou a cítiť ju už aj vo vzduchu. Počasie je každým dňom teplejšie a príroda je už pripravená rozkvitnúť. Teraz je ten správny čas rozhýbať naše unavené telo poznačené zimnými mesiacmi. Čím skôr začneš, tým skôr budeš ready na plavkovú sezónu, ktorá podľa rýchlosti striedajúcich sa dní, týždňov a mesiacov tu bude naozaj o chvíľku.

Začni príjemnými prechádzkami a postupne pridaj rýchlu chôdzu a bicykel. Nezabudni, že pravidelnosť je v športe kľúčom k úspechu. Postupne pridaj intenzitu a tréningy s činkami. Ako motiváciu pre svoju vytrvalosť si vyber štýlové a funkčné športové oblečenie, v ktorom sa budeš cítiť skvelo aj v nie úplne priaznivom počasí.

Nezabudni na to najdôležitejšie – pitný režim. Ideálne, drink ktorý ťa povzbudí k lepšiemu výkonu, dodá ti všetky potrebné látky ako sú minerály, vápnik a vitamíny, ktoré náš organizmus pri zvýšenej aktivite potrebuje. Preto máme pre teba toho najlepšieho parťáka na cvičenie – Microlyty, v troch dokonalých chutiach GRAPFRUIT, MELON, BLUEBERRY. Stačí si vybrať svoju obľúbenú chuť, k nej super ľahkú fľašu a tvoje telo sa ti poďakuje.