Suchý február je za dverami, priprav sa už teraz!

Suchý február je za dverami, priprav sa už teraz!

Špinavá fľaša? Pomôžeme ti 😊 Načítanie Suchý február je za dverami, priprav sa už teraz! 3 minút Ďalší Zamiluj sa s LOVE 💕

Je čas prebudiť sa zo zimného spánku a pomôcť svojmu telu zbaviť sa nadbytočných toxínov, ktoré sme pozbierali počas Vianoc a silvestrovských osláv. Po náročnom decembri kedy si každý dopraje alkoholických drinkov viac ako obvykle je dôležité dodať telu dostatok živín a správne nastavenie mysle.

 

Priprav sa na očakávaný Suchý február - skvelá motivácia ako sa zbaviť nežiadúcich toxínov a naštartovať svoje telo do ďalšieho roka.

 

Prvý krok je najdôležitejší – začni so správnym pitným režimom. Suchý február je ideálna výzva, ktorá každého povzbudí k mesiacu bez alkoholu. Nie je to dlhá doba a pomôže nám to naštartovať organizmus. A čo pomôže ešte viac, je zdravá náhrada drinkov a správny pitný režim.

Naše telo tvorí 70 % vody, preto je denný limit 0,5 litra na každých 15 kg hmotnosti človeka pri optimálnej záťaži nevyhnutnou podmienkou ako ostať hydratovaný počas celého dňa. Táto denná norma udrží telo v kondícii obzvlášť ak je pitný režim obohatený vitamínmi a minerálmi.

 

S Mikrodrinkami waterdrop® to bude jednoduché ako nikdy predtým. Nielenže ti pomôžu dodržiavať pitný režim vďaka rôznym príchutiam, ale doplníš si aj potrebné vitamíny a minerály, ktoré sú ich súčasťou a potrebuje ich každý organizmus.

 

💡 Máme pre teba pár tipov ako piť viac vody.

Maj ju vždy pri sebe: doma, v práci na stole a hlavne stále so sebou.

Ochuť si vodu Mikrodrinkom, ktorý môžeš mať vždy a všade so sebou. Vyber si fľašu s dokonalým designom, ktorý ťa bude neustále motivovať piť viac vody.

A aby sme nemysleli len na seba, ale aj na našu prírodu, pi vodu nielen zdravo ale aj zodpovedne. Je to tak jednoduché, stačí si vybrať jednu z kvalitných fliaš z udržateľných materiálov a zásobiť sa Mikrodrinkami na celý mesiac.

Waterdrop ti s tým všetkým pomôže, teraz navyše s 20 % zľavou na všetky Mikrodrinky a s 10% zľavou na doplnky.

 

Máme pre teba skvelý tip na februárovú výzvu s naším úplne novým mocktailom, ktorý obsahuje FOCUS, bazalku a osviežujúce ovocie.

Budeš potrebovať:

1 kocku Mikrodrinku Focus, 250 ml perlivej vody, šťavu z 1 limetky a z 1 pomaranča, pár lístkov bazalky a uhorky.

FOCUS rozpustíš v 250 ml perlivej vody a nechaj chvíľu odstáť. Zamiešaj pár plátkov uhorky s lístkami bazalky. Potom pridaj limetkovú a pomarančovú šťavu. Dobre premiešaj a preceď do pohára. Doplň ľadom a pridaj rozpustený FOCUS. Ozdob niekoľkými lístkami bazalky a plátkami uhorky.

Na zdravie! S Mikrodrinkami zvládneš Suchý február ľavou zadnou😊