Waterdrop pre najmenších

Waterdrop pre najmenších

.

Dorazilo k nám ZOO. A ak sa poponáhľaš, bude aj u vás pod stromčekom. Niet väčšej radosti ako keď sa deti úprimne tešia z prekvapenia, o to viac ak to je aj prospešné pre ich správny vývoj. Preto má watedrop® dokonalé zvieracie prekvapenie, ktoré povzbudí každého z našich najmenších k pravidelnému pitnému režimu. Predstavujeme ti prvú waterdrop® fľašu pre deti. Jej rozkošný design 5 zvieratiek uchváti nejeden detský pohľad a navyše je praktická vďaka svojmu ideálnemu objemu 400 ml. Odteraz bude pre každého maličkého zábava piť svoj obľúbený nápoj z dokonalej fľaše svojich zvieracích kamarátov.

 

Nová waterdop® fľaša pre deti, je vyrobená z kvalitného jednoplášťového nerezu s vhodne tvarovaným hrdlom pre deti od 18 mesiacov. Praktický gumový uzáver je pripevnený pre bezpečné pitie. Fľaša je bez BPA a certifikovaná TÜV (testované na bezpečnosť, spĺňa požiadavky nemeckého zákona o bezpečnosti zariadení a výrobkov). Obľúbené zvieratká budú najvernejší kamaráti či už doma, v parku alebo na ihrisku a pomôžu dodržiavať pitný režim našim najmenším každý deň.

Nezabudni na detský vak na chrbát z organickej bavlny s rovnakým zvieracím designom na všetky poklady, ktoré potrebujú deti mať stále pri sebe. Prekvap svoje najmenšie tou najrozkošnejšou fľašou pre deti s obľúbeným zvieracím kamarátom.

Naše ZOO sa už na teba teší.