Ponuka pre firmy

Waterdrop je praktický, skladný, bez cukru a konzervantov a je to ideálny doplnok k práci, na schôdzky alebo pri cestovaní autom a lietadlom, keď sa zabúdame hydratovať alebo sú k dispozícii iba sladké limonády plné cukru a umelých aróm.

Naši klienti

Produkty a služby waterdrop využívajú ako benefity pre zamestnancov, inovatívne neopozerané darčeky pre klientov či ako občerstvenie do zasadačiek a pri svojich eventoch. Vážime si recenzie našich firemných zákazníkov a radi sa o ne podelíme.

Waterdrop® je praktický, skladný, bez cukru a konzervantov a je to ideálny doplnok k práci, na schôdzky alebo pri cestovaní autom a lietadlom, keď sa zabúdame hydratovať alebo sú k dispozícii iba sladké limonády plné cukru a umelých aróm.

Riešenie pre firmy

Obráťte sa na nás a my vás budeme osobne kontaktovať.

Riešenie
pre firmy

Obráťte sa na nás a my vás budeme osobne kontaktovať.

Waterdrop Business

waterdrop® - Kancelária, konferencia alebo semináre

Vďaka kapsuliam waterdrop® môžete svojim zamestnancom a zákazníkom ponúknuť inovatívne, zdravé a osviežujúce nápoje bez cukru a konzervantov. Zabráňte nezdravému riešeniu nápojov vo vašej kancelárii a zvýšte spotrebu vody a pohodu. Či už sa jedná o ušľachtilú prezentáciu v konferenčnej miestnosti alebo osvieženie pre kolegov v kuchynke. Vďaka ľahkému, 100% biologicky odbúrateľnému obalu znižujete množstvo odpadu, redukujete zbytočné fľaše, prepravnú hmotnosť a tým prispievate k redukcii CO2 pri prevoze.

Waterdrop Hotel Spa

waterdrop® - Wellness & Lifestyle

Či už vo vašom hoteli, kozmetickom salóne, posilňovni alebo SPA – vieme, čo je pre vašich hostí dobré. Waterdrop® ponúka nový zážitok v mnohých podobách – od použitia na hotelových izbách, v kúpeľoch alebo v bare - waterdrop® je špeciálny drink s lahodným ovocím, rastlinnými výťažkami a vitamínmi pre ten pravý relax vašich hostí. Radi vám predstavíme naše riešenie.

Waterdrop Geschenk

waterdrop® - Darček

Hľadáte originálny darček pre svojich zákazníkov, zamestnancov alebo partnerov? Darujte s produktmi waterdrop® niečo jedinečné. Ponúkame vám niekoľko variantov, od malého precízneho dreveného púzdra Discovery Kit (4 ks waterdrop) po luxusnú ručne vyrábanú drevenú sadu Meeting box. Waterdrop® ponúka celkom nový , inovatívny a osobný darček pre každú príležitosť.

Waterdrop Events

waterdrop® - Eventy, akcie, párty

Chcete, aby váš veľtrh vyzeral viac inovatívny? Radi by ste vašej akcii dodali nový druh nápojového riešenia? Waterdrop® je vhodnou novinkou pre každú udalosť, ktorá sa maximálne prispôsobí. Waterdrop® vodné bary s osviežujúcou prezentáciou našich agentov oživia a ozvláštnia každú akciu. Ponuku nápojov vám radi zostavíme.

Waterdrop Partner

waterdrop® - Partneri

Máte záujem o zaradenie produktov waterdrop® do vášho sortimentu ako jeden z našich exkluzívnych partnerov? Distribuujeme waterdrop® s vybranými a dôveryhodnými spoločnosťami. Pre viac informácií a prvú schôdzku nás, prosím, kontaktujte.

waterdrop™
Kancelária, konferencia alebo semináre

Vďaka kapsuliam waterdrop™ môžete svojim zamestnancom a zákazníkom ponúknuť inovatívne, zdravé a osviežujúce nápoje bez cukru a konzervantov. Zabráňte nezdravému riešeniu nápojov vo vašej kancelárii a zvýšte spotrebu vody a pohodu. Či už sa jedná o ušľachtilú prezentáciu v konferenčnej miestnosti alebo osvieženie pre kolegov v kuchynke. Vďaka ľahkému, 100% biologicky odbúrateľnému obalu znižujete množstvo odpadu, redukujete zbytočné fľaše, prepravnú hmotnosť a tým prispievate k redukcii CO2 pri prevoze.

waterdrop™
Wellness & Lifestyle

Či už vo vašom hoteli, kozmetickom salóne, posilňovni alebo SPA – vieme, čo je pre vašich hostí dobré. Waterdrop™ ponúka nový zážitok v mnohých podobách – od použitia na hotelových izbách, v kúpeľoch alebo v bare - waterdrop™ je špeciálny drink s lahodným ovocím, rastlinnými výťažkami a vitamínmi pre ten pravý relax vašich hostí. Radi vám predstavíme naše riešenie.

waterdrop™
Darček

Hľadáte originálny darček pre svojich zákazníkov, zamestnancov alebo partnerov? Darujte s produktmi waterdrop™ niečo jedinečné. Ponúkame vám niekoľko variantov, od malého precízneho dreveného púzdra Discovery Kit (4 ks waterdrop) po luxusnú ručne vyrábanú drevenú sadu Meeting box. Waterdrop™ ponúka celkom nový , inovatívny a osobný darček pre každú príležitosť.

waterdrop™
Eventy, akcie, párty

Chcete, aby váš veľtrh vyzeral viac inovatívny? Radi by ste vašej akcii dodali nový druh nápojového riešenia? Waterdrop™ je vhodnou novinkou pre každú udalosť, ktorá sa maximálne prispôsobí. Waterdrop™ vodné bary s osviežujúcou prezentáciou našich agentov oživia a ozvláštnia každú akciu. Ponuku nápojov vám radi zostavíme.

waterdrop™
Partneri

Máte záujem o zaradenie produktov waterdrop™ do vášho sortimentu ako jeden z našich exkluzívnych partnerov? Distribuujeme waterdrop™ s vybranými a dôveryhodnými spoločnosťami. Pre viac informácií a prvú schôdzku nás, prosím, kontaktujte.

Objavuj našu skvelú ponuku

Objednaj si svoju obľúbenú príchuť alebo skús niektorý z našich setov!