Every good warrior needs a shield...
Každý dobrý hrdina potrebuje štít…

Waterdrop® sa v boji proti nákaze COVID - 19 spojil s firmami, ktoré hľadajú riešenie a poskytol platformu na predaj ochranných pomôcok. 10 % výroby všetkých štítov putuje ZADARMO do zdravotníckych zariadení.

Nie je nám to jedno, chceme pomáhať.
waterdrop® sa v boji proti COVID - 19 spojil so združením firiem agroup : Authentica s.r.o., GRD servis s.r.o. a chránenej dielne Craftwork s.r.o.
Počas krátkej doby skupina vyvinula efektívnu, jednoduchú a predovšetkým účinnú pomôcku na ochranu tvoju a tvojho okolia. Rúško je základ. To už vieme. Chráň seba i svojich blízkych ako najlepšie to ide!

Waterdrop Blister

... Shield you can count on
…Štít, na ktorý sa môžeš spoľahnúť

Liquid error: product form must be given a product

"Chceme pomôcť tam, kde je to najviac potreba a máme pre vás ochranný tvárový štít. Vieme, že všetkého je nedostatok a preto sme sa snažili nájsť výrobok, ktorý sme schopní sami vyrobiť a zároveň pomôcť.

Spoločne sme niekoľko dní ladili to najoptimálnejšie, s ohľadom na množstvo, ktoré sme schopní zvládnuť, aj na cenu tak, aby bol výrobok čo najdostupnejší a mohol byť vyrábaný vo veľkom množstve.

Naša kapacita je v súčasnosti 15.000 ks denne.

Ideme na doraz, na výrobe a balení sa podieľame všetci, ľudia z výroby, chránenej dielne aj ľudia z kancelárie. 10 % našej kapacity pôjde zadarmo do nemocníc a všetkým, ktorí sú v prvej línii. Pretože nemáme eshop, ktorý zvládne bezproblémovú prevádzku, spojili sme sa s naším klientom, ktorý nám zadarmo ponúkol svoju platformu, veľmi pekne ďakujeme Waterdropu. Držte sa."

AUTHENTICA, GRD servis, CRAFTWORK


Minimalizuj riziko nakazenia.