Every good warrior needs a shield...
Každý dobrý hrdina potrebuje štít…

Waterdrop® sa v boji proti nákaze COVID - 19 spojil s firmami, ktoré hľadajú riešenie a poskytol platformu na predaj ochranných pomôcok. 10 % výroby všetkých štítov putuje ZADARMO do zdravotníckych zariadení.

Nie je nám to jedno, chceme pomáhať.
waterdrop® sa v boji proti COVID - 19 spojil so združením firiem agroup : Authentica s.r.o., GRD servis s.r.o. a chránenej dielne Craftwork s.r.o.
Počas krátkej doby skupina vyvinula efektívnu, jednoduchú a predovšetkým účinnú pomôcku na ochranu tvoju a tvojho okolia. Rúško je základ. To už vieme. Chráň seba i svojich blízkych ako najlepšie to ide!

Waterdrop Blister

... Shield you can count on
…Štít, na ktorý sa môžeš spoľahnúť

Shield - 4ks (2,75€/ks) - Waterdrop™
Shield - 4ks (2,75€/ks) - Waterdrop™
Shield - 4ks (2,75€/ks) - Waterdrop™
Shield - 4ks (2,75€/ks) - Waterdrop™
Shield - 4ks (2,75€/ks) - Waterdrop™
Shield - 4ks (2,75€/ks) - Waterdrop™
Shield - 4ks (2,75€/ks) - Waterdrop™

Shield - 4ks (2,75€/ks)

€11,00

Posila v boji proti COVID-19. Minimalizuj riziko nákazy a posilni svoju obrannú líniu.

Každý hrdina potrebuje svoj štít. 10 % výroby všetkých štítov putuje ZADARMO do zdravotníckych zariadení.  

 

Balenie obsahuje 4 ks 

Odporúčanie: kombinuj s textilným rúškom. POZOR: aj my improvizujeme a snažíme sa, ako sa len dá a preto je výrobok NECERTIFIKOVANÝ, ale o to podľa nás teraz nejde.

Na výrobe sa podieľa chránená dieľňa a za vývovom stojí skupina Authentica, GRD servis a Craftwork. Waterdrop poskytol zadarmo prostredie on-line eshopu pre dostupnosť tohto produktu širokej verejnosti.  

Nejedná sa o certifikovaný výrobok. Štít je improvizovanou ochranou. 

Ku každému baleniu od waterdrop® dostaneš aj darček na podporu tvojej imunity. 

V prípade, že bude štít pridaný do akejkoľvek objednávky, automaticky je k cene pripočítaná cena za dopravu.
Odmeny v podobe waterdrop® produktov v rámci NERO DAYS sa nevzťahujú na tento produkt a v prípade ich uplatnenia budú z objednávky odstránené. 

Zobraziť produkt

"Chceme pomôcť tam, kde je to najviac potreba a máme pre vás ochranný tvárový štít. Vieme, že všetkého je nedostatok a preto sme sa snažili nájsť výrobok, ktorý sme schopní sami vyrobiť a zároveň pomôcť.

Spoločne sme niekoľko dní ladili to najoptimálnejšie, s ohľadom na množstvo, ktoré sme schopní zvládnuť, aj na cenu tak, aby bol výrobok čo najdostupnejší a mohol byť vyrábaný vo veľkom množstve.

Naša kapacita je v súčasnosti 15.000 ks denne.

Ideme na doraz, na výrobe a balení sa podieľame všetci, ľudia z výroby, chránenej dielne aj ľudia z kancelárie. 10 % našej kapacity pôjde zadarmo do nemocníc a všetkým, ktorí sú v prvej línii. Pretože nemáme eshop, ktorý zvládne bezproblémovú prevádzku, spojili sme sa s naším klientom, ktorý nám zadarmo ponúkol svoju platformu, veľmi pekne ďakujeme Waterdropu. Držte sa."

AUTHENTICA, GRD servis, CRAFTWORK


Minimalizuj riziko nakazenia.