Drink More Water,
cherish yourself.

Prečo práve waterdrop®?

Výťažky z
ovocia a rastlín

Osviežujúca
chuť

Cenné vitamíny,
bez konzervantov

Skvelá alternatíva k sladeným nápojom

Kdekoľvek
a kedykoľvek

Udržateľná varianta
pitného režimu

Vitaj vo svete waterdrop®

Zaujímajú ťa o našich produktoch bližšie informácie? Mrkni nižšie, kde ti na pár základných vecí odpovieme.

Euro k euru

Presne preto tu máme sety. Nielenže v nich nájdeš rôzne kombinácie príchutí, ale cena jedného dropu je výrazne nižšia ako kúpa sladených ochutených nápojov v plastovej fľaši. Ktorý z nich si vyberieš, je úplne na tebe. Za nás je to jednoznačne Family set.

Udržateľnosť koluje v našich žilách

Možno si hovoríš, ako môžeme byť udržateľní. Ver tomu alebo nie, ale naše kapsule sú vyrobené z recyklovateľného PET a vážia menej ako vrchnák plastovej fľaše. Zároveň ťa chceme povzbudiť k recyklácii. Prázdne kapsule môžeš vrátiť a výmenou za ne získať body do vernostného Klubu, za ktoré si môžeš postupne vyberať odmeny. A tiež spolupracujeme s Plastic Bank, o ktorom sa dočítaš viac TU.

Bez cukru, so stopovými prvkami sladidiel

Áno, je to tak. Vo väčšine našich Microdrinkov nájdeš minimálne množstvo sukralózy. Ak práve nie si fanúšik sukralózy, môžeš ju vymeniť za variantu so stéviou. Počúvame našich zákazníkov a vďaka ich spätnej väzbe sa posúvame ďalej. #prostediky

V chuti je sila

Krása našich Microdrinkov, Microenergy a Microtea je v ich chuti. Či už kvalitným obsahom, alebo tvojou možnosťou si zvoliť intenzitu chuti podľa seba. Máš radšej slabšiu chuť vo vode, alebo preferuješ poriadnu intenzívnu vlnu, ktorú si tvoje chuťové poháriky budú dlho pamätať? Toto môžeš ovplyvniť hlavne ty...drop po dropu. Aké je ideálne množstvo vody sa dozvieš nižšie vo FAQs.

Nie je to len dámska záležitosť

Naše portfólio sa neustále rozširuje a to aj neutrálna ponuka pre pánov. Farebne vyvážené doplnky, ako to majú páni radi a trocha dávky energie v podaní našich Microenergy drinkov. Páni, už ste si vybrali svojho favorita?

Ochutnávkový set

18 ks Microdrinkov
Vhodné piť studené

€13,90

KÚP TERAZ

Ochutnávkový set veľký

24 ks Microdrinkov
Vhodné piť studené

€19,90

KÚP TERAZ

Welcome set

Ochutnávkový set+600 ml sklenená fľaša
Kefa na fľaše

€36,90

KÚP TERAZ

Basic set

600 ml sklenená fľaša
Kefa na fľaše

€28,90

KÚP TERAZ

Ochutnávkový set so sklenenou fľašou

600 ml a 1 l sklenená fľaša
18 ks Microdrinkov

€34,90 

KÚP TERAZ

Mocktail set 3+1

48 ks Microdrinkov
krabičky ORO, NERO alebo SHIRO zdarma

€20,97 

KÚP TERAZ

Ďalšie otázky?

Pridaj sa k nám! 

Sleduj nás na sociálnych sieťach a nenechaj si ujsť najnovšie produkty, informácie, akcie a omnoho viac! Naša úžasná komunita sa ťa už nevie dočkať!