Waterdrops

Malá kocka s 
veľkým efektom

Podarilo sa nám tie najlepšie ingrediencie zabaliť do malej kocky. Waterdrop®, tvoj mikrodrink bez cukru, dodáva vode lahodnú chuť plnú botanických výťažkov a extraktov zo superpotravín z celého sveta.

Malá kocka s bohatou chuťou ovocia.

Zabalili sme iba tie najlepšie a najzdravšie ingrediencie z celého sveta do malej kocky: acai z Brazílie, ázijský ženšen, moringa z Indie alebo africký baobab. Waterdrop® – kocka bez cukru je plná toho najlepšieho, čo svet ponúka.

Waterdrop Relax

Jeden liter
teraz váži 5 gramov.

Pre najšetrnejšiu dopravu až k tebe, robíme z veľkých vecí tie malé. Malé mikrokocky sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky šetrne zabalených. Pokrstili sme waterdrop®, pretože k svojej príprave stačí iba vhodiť do vody. Potom sa opäť z malého stane niečo veľké, a to drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov.

Waterdrop trinken

Kocka bez cukru

Pri vývoji sme sa starali o to, aby kapsule waterdrop® neobsahovali cukor. Cukor je už veľkou súčasťou nášho jedálnička a pritom je jeho nadmerná konzumácia riskantná pre naše zdravie.

Objavuj viac>
Waterdrop Microdrink

Odteraz už vždy nájdeš ten správny dôvod sa napiť.

Spotreba asi dvoch litrov vody denne je pre prežitie životne dôležitá. Energetická bilancia a pozornosť sú potom v rovnováhe. A čo je k tomu potrebné? Iba pohár vody a jedna malá kocka.

Objavuj našu skvelú ponuku

Objednaj si svoju obľúbenú príchuť alebo skús niektorý z našich setov!