Drink More Water

Svet bez vopred naplnených nápojov - kde je každodenná hydratácia udržateľná, zdravá a ľahko dosiahnuteľná pre každého. V takomto svete chceme žiť.

Kvapka inšpirácie

‚‚Kiežby existoval nápoj tak malý, že sa vojde cez hrdlo každej fľaše.‘‘

To si pomyslel Martin na jar roku 2016 počas letu do Singapuru. Spolu s jeho bratom Henrym a jeho kamarátom Christophom túto víziu pretvorili do reality a Microdrink bol na svete. S najlepšími ovocnými a rastlinnými extraktmi stlačenými do malej kocky je všetko čo potrebuješ čistá voda.

A takto by to malo byť všade.

VIAC NEŽ 400 ZAMESTNANCOV

Náš tím tvorí viac ako 400 zamestnancov z celého sveta. Ako pracovisko s rovnosťou príležitostí s potešením oznamujeme, že väčšinu našich zamestnancov tvoria ženy.

VIAC NEŽ 30 KRAJÍN

Vďaka neustále rastúcej láske a podpore našej komunity sa teraz môžeš zastaviť v predajniach waterdrop® v Ázii, Európe a USA.

Nájdi predajňu blízko teba.

VIAC NEŽ 22 000 PREDAJNÍ

Naše ovocné kocky nájdeŠ v obchodoch Target, Walmart, Rossmann, Rewe, DM, SPAR, Boulanger, Darty, Notino, ako aj v rôznych lekárňach po Európe.

VIAC NEŽ 2 000 000 ZÁKAZNÍKOV

Malé kvapky vytvárajú mohutný oceán - sme hrdí na to, že naše spoločné platformy sociálnych médií sleduje viac ako 2 milióny ľudí, ktorí podporujú naše poslanie pomôcť každému piť viac vody.

AKO WATERDROP® FUNGUJE?

Voda. Vhoď. Vychutnávaj!

V troch jednoduchých krokoch, ti naše Microdrink príchute bez cukru premenia vodu na lahodné ovocné osvieženie. Perfektné do vrecka či do kabelky, každá kocka sa rozpustí za pár sekúnd a zaistí, že môžeš svoju vodu piť aj na cestách.

VODA400 - 600 ml studenej vody (neperlivá alebo perlivá)
VHOĎNechaj kocku úplne rozpustiť
VYCHUTNÁVAJVychutnávaj osviežujúci nápoj
TAKTO ZOHRÁVAME SVOJU ÚLOHU

Ušetrili sme 28 883 150 plastových fliaš

Čo sme?

Sme menej plastu a CO2

VIeš, že? Množstvo plastu v 12 ks balení je len o niečo väčšie ako v jednom uzávere fľaše. Prechodom na waterdrop® ušetríš až 98 % plastov a CO2!

Sme recyklovateľní

Hoci ešte nie sme bez plastov, naše blistre sú 100 % recyklovateľné a vyrobené z minimálneho množstva plastov. To nám pomáha zaručiť neporušenosť a čerstvosť nášho výrobku.

Sme plastovo pozitívni

Za každú Fľašu, ktorú si kúpiš, zoberieme 2 plastové fľaše zo životného prostredia.

Sme pre každého

Či už je ovocná, sladká alebo osviežujúca, máme príchuť pre každú náladu a želanie. Neperlivá alebo perlivá, jemná alebo sýta - ty si pánom svojej hydratácie. Na zdravie!

Tímová práca je kľúč k úspechu

Sme hrdí na to, že v spoločnosti waterdrop® máme rôznorodý, medzinárodný a dynamický tím, ktorý si vždy nájde dobrý dôvod na pitie (vody).