Drink More Water

Svet bez vopred naplnených nápojov - kde je každodenná hydratácia udržateľná, zdravá a ľahko dosiahnuteľná pre každého. V takomto svete chceme žiť.

‚‚Kiežby existoval nápoj tak malý, že sa vojde cez hrdlo každej fľaše.‘‘

To si pomyslel Martin na jar roku 2016 počas letu do Singapuru. Spolu s jeho bratom Henrym a jeho kamarátom Christophom túto víziu pretvorili do reality a Microdrink bol na svete. S najlepšími ovocnými a rastlinnými extraktmi stlačenými do malej kocky je všetko čo potrebuješ čistá voda.

A takto by to malo byť všade.

VIAC NEŽ 400 ZAMESTNANCOV

Náš tím tvorí viac ako 400 zamestnancov z celého sveta. Ako pracovisko s rovnosťou príležitostí s potešením oznamujeme, že väčšinu našich zamestnancov tvoria ženy.

VIAC NEŽ 30 KRAJÍN

Vďaka neustále rastúcej láske a podpore našej komunity sa teraz môžeš zastaviť v predajniach waterdrop® v Ázii, Európe a USA.

Nájdi predajňu blízko teba.

VIAC NEŽ 22 000 PREDAJNÍ

Naše ovocné kocky nájdeŠ v obchodoch Target, Walmart, Rossmann, Rewe, DM, SPAR, Boulanger, Darty, Notino, ako aj v rôznych lekárňach po Európe.

VIAC NEŽ 2 000 000 ZÁKAZNÍKOV

Malé kvapky vytvárajú mohutný oceán - sme hrdí na to, že naše spoločné platformy sociálnych médií sleduje viac ako 2 milióny ľudí, ktorí podporujú naše poslanie pomôcť každému piť viac vody.

Voda. Vhoď. Vychutnávaj!

V troch jednoduchých krokoch, ti naše Microdrink príchute bez cukru premenia vodu na lahodné ovocné osvieženie. Perfektné do vrecka či do kabelky, každá kocka sa rozpustí za pár sekúnd a zaistí, že môžeš svoju vodu piť aj na cestách.

VODA400 - 600 ml studenej vody (neperlivá alebo perlivá)
VHOĎNechaj kocku úplne rozpustiť
VYCHUTNÁVAJVychutnávaj osviežujúci nápoj
TAKTO ZOHRÁVAME SVOJU ÚLOHU

Ušetrili sme 28 883 150 plastových fliaš

Čo sme?

Sme menej plastu a CO2

VIeš, že? Množstvo plastu v 12 ks balení je len o niečo väčšie ako v jednom uzávere fľaše. Prechodom na waterdrop® ušetríš až 98 % plastov a CO2!

Sme recyklovateľní

Hoci ešte nie sme bez plastov, naše blistre sú 100 % recyklovateľné a vyrobené z minimálneho množstva plastov. To nám pomáha zaručiť neporušenosť a čerstvosť nášho výrobku.

Sme plastovo pozitívni

Za každú Fľašu, ktorú si kúpiš, zoberieme 2 plastové fľaše zo životného prostredia.

Sme pre každého

Či už je ovocná, sladká alebo osviežujúca, máme príchuť pre každú náladu a želanie. Neperlivá alebo perlivá, jemná alebo sýta - ty si pánom svojej hydratácie. Na zdravie!

Tímová práca je kľúč k úspechu

Sme hrdí na to, že v spoločnosti waterdrop® máme rôznorodý, medzinárodný a dynamický tím, ktorý si vždy nájde dobrý dôvod na pitie (vody).