NÁŠ PRÍBEH:

Inšpirácia z nebies

Nie je to tak dávno, čo bol mladý muž na ceste lietadlom na jedno z jeho častých stretnutí. Martin bol skoro stále na cestách, chcel sa starať o svoje zdravie a redukovať nápoje s cukrom ponúkané na palube lietadla. OK, potom teda voda! Bez ničoho.

„Prečo neexistuje nejaký výrobok, ktorý nie je v plastovej fľaške alebo plechovke, pomôže môjmu zdraviu a je tak malý, že ho môžem mať kdekoľvek so sebou?“ pomyslel si Martin a počas tohto premýšľania rozvíjal ideu jednej veľkej veci, ktorá je celkom malá:

Mikrodrink – to najlepšie ovocie a extrakty z rastlín komprimované vo forme malej kocky. Všetko, čo k tomu potrebuješ, je čerstvá voda.

Martin bol okamžite touto myšlienkou ohromený, opustil svoju prácu, našiel investorov a vložil všetko, čo mal, do výskumu a vývoja svojho nápadu.

Čo naozaj potreboval, boli dobrí ľudia v tíme. Preto presvedčil svojho brata Henryho a jeho priateľa Christopha, aby pracovali na plný úväzok ako jeho partneri.

To ale nebolo tak celkom jednoduché, Thomas Henry Wieser mal dobrú prácu v Boston Consulting a Christoph Hermann bol vedúcim oddelenia priemyselného designu Lovegrove v Londýne s medzinárodne uznávanou praxou.

Všetci traja sa dali do práce a „myšlienke, ktorá spadla z nebies“ vytvorili pevnú pôdu pod nohami.

“Namiesto ťahania fliaš vhadzujte kocky”

Myšlienka je tak jednoduchá, že sa človek pýta, prečo na to niekto neprišiel skôr? Odpoveď: až po intenzívnom výskume bol náš tím odborníkov schopný vyvinúť proces komprimácie a z tých najlepších druhov ovocia a rastlín jemne stlačiť svetovo prvý mikrodrink.

Je naším poslaním ti s waterdropom pomôcť ku zdravšiemu životnému štýlu, podporovať ťa v pravidelnom pitnom režime a zároveň zbaviť teba aj prírodu nepotrebných plastových fliaš.

U nás hrá kvalita zdravia dôležitú rolu. A ide to celkom jednoducho – v niekoľkých zdravých variáciách chutí, ktoré ti dodajú vitamíny a antioxidanty. Samozrejme bez cukru.

Máme toho ešte veľa pred sebou a teší nás, že si súčasťou našej cesty.

Osviežujúce pozdravy

Martin Donald Murray (Zakladateľ)

Na českých trh Waterdrop vstúpil v máji roku 2018 a priniesol so sebou široký sortiment mikrodrinkov aj so sklenenými fľašami, designovými puzdrami a predovšetkým úžasnú myšlienku a silnú vieru v zmenu a redukciu PET v nápojovom priemysle. Skrátka možnosť zažiť celkom nový spôsob pitia vody bez plastov, konzervantov a s množstvom vitamínov a antioxidantov.

“Ja osobne hovorievam, som sa do Waterdropu zamilovala trikrát. Po prvýkrát očami, keď som videla design a čistotu prevedenia. Po druhýkrát chuťou, akonáhle som ochutnala svoju prvú kapsličku. A po tretíkrát pri počúvaní toho, čo všetko môže waterdrop zmeniť, ako sa chová k prírode a k ľuďom v nej, ktorí nemali tak jednoduchý štart, ako väčšina z nás.“

Síce sme na českom trhu iba pár mesiacov, ale už za sebou máme veľké mená slávnych osobností, firiem aj účasť na mnohých eventoch. Môžeme menovať napríklad Fabia youtube fest 2018, FOOD piknik na Ladronce. Zaujali sme aj také médiá ako ELLE, VOGUE, Esquire, MF Dnes, rakúsky Forbes.

Myšlienka, ktorá prišla z nebies dodáva nášmu tímu krídla a fantáziu vynáša do oblakov. Preto prinášame nové druhy kapsúl, nové variácie chutí aj ďalšie atraktívne doplnky. “Waterdrop nie je iba o zdravom pití, vitamínoch, minimalizácii plastov. Je o viere v zmenu, v zlepšenie, v nekonečný optimizmus. Je to pre mňa love brand, ktorý má zmysel.”

Vďaka za tvoj záujem.
Kateřina Navrátilová Managing director (Cz)

Objavuj našu skvelú ponuku

Objednaj si svoju obľúbenú príchuť alebo skús niektorý z našich setov!