Drink More Water,

make it count.

Hydratácia je na dosah ruky

Zdokonaľ si svoju cestu za lepšou hydratáciou pomocou aplikácie waterdrop® Hydration. Užívaj si personalizované funkcie pre identifikáciu a zlepšenie tvojich pitných návykov prispôsobených tvojmu telu a potrebám.

Stiahni si ju zadarmo pre iOS a Android.

Hydratácia na vyššej úrovni

Aplikácia waterdrop® Hydration ti pomáha so sledovaním a dodržiavaním tvojho denného príjmu tekutín, pripomína ti že máš piť a pomáha ti pokoriť denné výzvy dúšok po dúšku.

SLEDUJE

Maj prehľad o tvojich hydratačných návykoch 24/7 a dosiahni svoje denné ciele.

PRIPOMÍNA

Pravidelné pripomenutia ti pomôžu dosiahnuť tvoje ciele - dúšok po dúšku.

VYZÝVA

Preskúmaj výzvy v aplikácii, zbieraj exkluzívne Klubové body a vymeň ich za doplnky zadarmo.

Dalšie otázky?

Naša aplikácia waterdrop® Hydration je k dispozícii na stiahnutie v týchto krajinách: Austrália, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Nový Zéland, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty a Srbsko.

Aplikácia waterdrop® Hydration je kompatibilná s iOS aj Androidom.

Používatelia iOS si ju môžu stiahnuť a používať na iPhone alebo iPode Touch s operačným systémom minimálne vo verzii iOS 14. Používatelia systému Android si ju môžu stiahnuť a používať na zariadení s operačným systémom minimálne vo verzii 8.

Aplikácia waterdrop® Hydration momentálne bohužiaľ nie je optimalizovaná pre tablety alebo iný software ako je Android alebo iOS.

Pripomienky si môžeš nastaviť v sekcii ‚‚Nastavenia‘‘ kliknutím na ‚‚Všeobecné‘‘ a zapnutím možnosti ‚‚Upozornenia na pitie‘‘. Akonáhle to urobíš, budeš si môcť nastaviť frekvenciu a čas, kedy chceš dostávať upozornenia pre pitie vody!

Tvoj denný hydratačný cieľ sa počíta na základe informácií, ktoré zadáš pri prvom prihlásení (vek a váha), ale tento údaj si môžeš upraviť prejdením do Nastavení a potom do Všeobecné.

Svoju úlohu hrajú aj faktory životného štýlu ktoré ovplyvňujú tvoj hydratačný cieľ ako napríklad športovanie a ak sa zdržuješ na mieste s vyššou teplotou ako zvyčajne.

Pravidelným zaznamenávaním príjmu tekutín si už na správnej ceste k získavaniu Klubových bodov waterdrop®. Existujú dva spôsoby, ako môžeš získavať body pomocou našej aplikácie: - Po prvé, body môžeš zbierať zakaždým, keď dosiahneš novú úroveň hydratácie. - Po druhé, s každým získaným odznakom automaticky získavaš body.

Nezabudni používať svoj Inteligentný Vrchnák LUCY® Smart Cap, ak ho máš. Body za úrovne sa zdvojnásobia, ak používaš Vrchnák LUCY® Smart Cap. Dvojnásobok bodov, dvojnásobok zábavy!