Pre lepšie zajtrajšky

Pre lepšie zajtrajšky

.

Na krajšej budúcnosti musíme tvrdo pracovať už teraz, a pokiaľ ide o prírodu, platí to stokrát viac. Našu planétu ničíme neustálym produkovaním enormného odpadu. Do roku 2050 bude množstvo plastu v oceánoch väčšie ako počet rýb v nich. Každú minútu sa vo svete použije 1,2 milióna plastových fliaš, pričom iba 9 % z nich sa recykluje. Alarmujúce štatistiky o vzniku plastového odpadu prichádzajú z každej strany, a preto je nevyhnutné sústrediť sa na jeho znižovanie pri každej príležitosti.

Spoločnosť waterdrop® sa zaviazala k zníženiu plastu v nápojovom priemysle a dodržiavaniu zásad šetrnosti voči prírode pri každom navrhovanom produkte a procese. Svoju víziu pretavila do úplne nového odtieňa waterdrop® Signature zelenej farby, ktorá symbolizuje spojenie s prírodou a záväzok k udržateľnosti.

 Tento konkrétny odtieň zelenej nie je len pozitívnou farbou, ktorá rozžiari každý deň a povzbudí k dodržiavaniu pitného režimu, ale predovšetkým dokonale reprezentuje prírodné ingrediencie ovocia a rastlín obsiahnuté v našich Microdrinkoch. Nová waterdrop® Signature zelená je súčasťou nielen nerezových Fliaš, ale nájdete ju aj vo všetkých veľkostiach Funkčných Fliaš. Zelenné Fľaše sa nielen splynú s kvitnúcou prírodou, ale vďaka kvalitnému nerezovému materiálu budú vhodné aj na nadchádzajúce horúce dni, keďže držia stálu teplotu vody počas celého dňa.


Správny výber každodenných drobností nám pomôže k lepším zajtrajškom.