Prvý hit tohto leta

Prvý hit tohto leta

.

Leto síce ešte nezačalo, ale letné počasie sa už predviedlo a pripravilo malú ochutnávku na čo sa tešiť už v najbližších týždňoch. K horúcemu počasiu nepochybne patrí dokonalý drink, ktorý nielen osvieži počas vysokých teplôt, ale dodá ten správny letný vibe.

Ľadový čaj je bezpochyby jedným z najobľúbenejších letných nápojov, ktorý sa teší veľkej obľube po celom svete. Podľa štatistík sa každý rok vypije viac ako 2,2 miliardy litrov ľadového čaju, pričom jeho obľúbenosť neustále rastie. Ľadový čaj je nielen osviežujúci, ale tiež poskytuje množstvo zdravotných benefitov, čo ho robí ideálnym nápojom pre letné dni.


Príprava domáceho čaju je trochu náročná, ale jeho jedinečná chuť rozhodne stojí za to. Pre rýchly variant je tu Microdrink ICE TEA od waterdrop®, ktorý predstavil novú príchuť Raspberry. Vďaka ideálnej kombinácii kyselkavej maliny a kvalitného čierneho čaju osvieži a zároveň povzbudí telo a myseľ počas horúcich letných dní. A čo je skvelé, je bez cukru a plný chuti.


Nový Microdrink ICE TEA Raspberry je ideálnym spoločníkom na cesty alebo výlety pri vode. Stačí jednoducho pridať kapsulu do vody a zažiť osviežujúcu chuť maliny spolu s hlbokou arómou čierneho čaju. Dokonalý drink sa najlepšie pije v dokonalej 

sklenenej fľaši, ku ktorým patrí aj limitovaná edícia Summer Ombre v sviežich letných tónoch, ktorá doplní každý outfit. 

Privítajme leto vo veľkom štýle!