Špinavá fľaša? Pomôžeme ti 😊

Špinavá fľaša? Pomôžeme ti 😊

.
Máme pre teba skvelé tipy ako si dôkladne a jednoducho vyčistiť waterdrop® fľašu.

Vyčisti fľašu so saponátom a ryžou
Do fľaše daj pár kvapiek saponátu, hrsť ryže a trochu teplej vody. Fľašu uzavri a dôkladne pretrep ako keď si pripravuješ obľúbený drink. Vďaka treniu ryžových zŕn sa odstráni nános. Namiesto ryže možno použiť aj hrubozrnnú morskú soľ.

Vyčisti fľašu kombináciou sóda bikarbóny, citrónovej šťavy a octu 🍋

Jednoduchá zmes teplej vody, octu, citrónovej šťavy a sódy bikarbóny to zvládne za teba! Keď budeš čistiť týmto spôsobom, vždy maj fľašu otvorenú, zabrániš tak vytváraniu tlaku vo fľaši.

Vyčisti fľašu s kefou na fľaše! 🤩 
Ak potrebuješ vyčistiť každý kút a štrbinu svojej fľaše, použi waterdrop® kefku na fľaše. Vydrhne aj tú najmenšiu špinku z fľaše. Ak nemáš kefku na fľašu, použi zubnú kefku. Lacné, ľahko použiteľné a veľmi efektívne!

Môžem waterdrop® fľašu čistiť v umývačke riadu?
Namiesto umývania waterdrop® fľaše v umývačke riadu odporúčame jemné ručné umývanie. Pokiaľ budeš pravidelne dodržiavať naše tipy na čistenie, tvoja obľúbená fľaša bude vyzerať žiarivo a krásne ešte dlho.

💡 Nezabudni: fľašu a vrchnák je dobré umývať vždy oddelene. Zabezpečíš tak, aby bolo každé miesto čisté. V prípade potreby vždy môžeš použiť špáradlo na odstránenie nánosov z najmenších drážok a ťažko dostupných miest.