Už ti nebude zima, je tu nové Mikrotea

Už ti nebude zima, je tu nové Mikrotea

.
Drop by drop Načítanie Už ti nebude zima, je tu nové Mikrotea 2 minút Ďalší Špinavá fľaša? Pomôžeme ti 😊
Už ti nebude zima, je tu nové Mikrotea. Mrazivé dni sú v plnom prúde, uži si ich s horúcim Mikrotea v ruke. Či sa chystáš na hory, na prechádzku alebo len tak užiť si pohodu doma pod dekou, vychutnaj si zimnú atmosféru s novým waterdrop® Mikrotea. Dve dokonalé príchuti ohúria každú chuťovú bunku. Mikrotea GOLDEM ASSAM so svojou ikonickou chuťou čierneho čaju s medom. A pre milovníkov jemnejšej chuti je stvorená druhá novinka GREEN OASIS s kombináciou zeleného čaju a citrónovej trávy.
Mikrotea stačí rozpustiť v 400 - 600 ml horúcej vody a pri odporúčanej 60 stupňovej teplote je pripravená na dokonalý zážitok z horúceho drinku. Každá kocka mikrotea obsahuje prírodné ingrediencie bez konzervačných látok, bez cukru a sladidiel, a je ekologicky šetrne balená. A pre ešte dokonalejší zážitok vytvoril waterdrop® nové termohrnčeky, ktoré sú nielen praktické, ale aj štýlové. Vyrobené sú z kvalitného nerezu,
ktorý udrží nové Mikrotea horúce až 6 hodín. Pre krajšiu domácu pohodu si určite prezri doplnky. Dokonalé mramorové šálky s designovými podložkami zútulnia každý domov a znásobia pôžitok z nových Mikrotea.

Zima bude ešte kúzelnejšia.